AKTYWNY WYPOCZYNEK mazuryadventure@gmail.com  +48 513 123 656
Loty balonem najwyższej jakości! Balony LINDSTRANDT oraz CAMERON  

Otwórz się na piękne widoki otaczającej przyrody widziane z kilkuset metrów wysokości! Wybierz lokalizację i ciesz się pięknem niezapomnianych widoków!

Spośród firm oferujących loty balonem, nasza wyróżnia się doskonałym przeszkoleniem i wieloletnim stażem. Posiadamy AOC i AWC. 25 lat doświadczenia oraz 3000 godzin wylatanych na największych balonach na świecie, gwarantują Państwu, że obsługiwane przez nas loty balonem będą całkowicie bezpieczne oraz komfortowe. Posiadamy licznie zdobyte rekordy lotnicze. Zajmujemy się organizacją kompletnych eventów balonowych (noclegi, wyżywienie, sale konferencyjne, sale szkoleniowe).

PRZYGOTOWANIE

1. Przyjazd ekipy balonowej na umówione miejsce startu około godziny przed planowanym wylotem.

2. Odprawa dla gości przed lotem. Szkolenie biorących udział w locie dotyczące zasad bezpieczeństwa w czasie lotu i lądowania.

3. Przygotowanie balonu do startu – ogrzewanie ciepłym powietrzem.

4. Loty wolne (opcja 30 minutowa lub 60 minutowa).

5. Lądowanie balonu w terenie przygodnym - balon nigdy nie wraca na miejsce startu.

6. Wspólne pakowanie sprzętu.

7. Celebrowanie lądowania lampką szampana

8. Rozdanie pamiątkowych certyfikatów

9. Odwiezienie gości naszym transportem z miejsca lądowania do hotelu/miejsca rozpoczęcia usług.

CENNIK

  • Lot ekskluzywny tylko dla jednej bądź dwóch osób w balonie z pilotem – 1728 zł brutto/1h lotu

  • Loty w grupie od 4 do 6 osób - 30 min - 450 zł brutto/os.

  • Loty w grupie od 4 do 6 osób - 1 h - 550 zł brutto/os.

  • Lot w grupie powyżej 10 osób - 30-40 min- 320zł brutto/os.

W cenie zawarte są wszystkie czynności opisane powyżej w punktach 1-9.
Cała usługa trwa około 3-4 godzin.

LOTY BALONEM NA UWIĘZI

Balon zakotwiczony jest linami do ziemi, unosi się jak widokowa platforma w górę na około 30 metrów i jest opuszczany w dół, gdzie możliwa jest wymiana pasażerów w koszu. Na raz mogą unosić się maksymalnie 3 dorosłe osoby plus pilot. W ciągu godziny około 30 osób skorzysta z atrakcji. Loty balonem na uwięzi mogą trwać kilka godzin, mogą też być połączone z zabawami integracyjnymi. Istnieje możliwość bezpłatnej ekspozycji znaków firmowych sponsora w postaci banerów reklamowych z lekkich materiałów dakronowych jak i z PCV. Do wykonania usługi potrzebujemy otwartego terenu trawiastego o wymiarach około 50x50 m, pozbawionego napowietrznych linii elektrycznych i tym podobnych przeszkód.

Pierwsza godzina 2000 zł brutto, każda następna rozpoczęta godzina 1800zł brutto - koszty dotyczą pracy balonu od momentu postawienia go do pionu.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG. GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM!

AKTYWNY WYPOCZYNEK mazuryadventure@gmail.com  +48 513 123 656
LOTY BALONEM NA UWIĘZI
Loty balonem najwyższej jakości! Balony LINDSTRANDT oraz CAMERON
PRZYGOTOWANIE 1. Przyjazd ekipy balonowej na umówione miejsce startu około godziny przed planowanym wylotem 2. Odprawa dla gości przed lotem. Szkolenie biorących udział w locie dotyczące zasad bezpieczeństwa w czasie lotu i lądowania. 3. Przygotowanie balonu do startu – ogrzewanie ciepłym powietrzem. 4. Loty wolne (opcja 30 minutowa lub 60 minutowa) 5. Lądowanie balonu w terenie przygodnym - balon nigdy nie wraca na miejsce startu. 6. Wspólne pakowanie sprzętu. 7. Celebrowanie lądowania lampką szampana 8. Rozdanie pamiątkowych certyfikatów 9. Odwiezienie gości naszym transportem z miejsca lądowania do hotelu/miejsca rozpoczęcia usług.
CENNIK Lot ekskluzywny tylko dla jednej bądź dwóch osób w balonie z pilotem – 1728 zł brutto/1h lotu Loty w grupie od 4 do 6 osób -  30 min - 450 zł brutto/os. Loty w grupie od 4 do 6 osób - 1 h - 550 zł brutto/os. Lot w grupie powyżej 10 osób - 30-40 min- 320zł brutto/os. W cenie zawarte są wszystkie czynności opisane powyżej w punktach 1-9. Cała usługa trwa około 3-4 godzin.
Balon   zakotwiczony   jest   linami   do   ziemi,   unosi   się   jak   widokowa   pasażerów   w   koszu.   Na   raz   mogą   unosić   się   maksymalnie   3   dorosłe   osoby   może   też   być   połączona   z   zabawami   integracyjnymi.   Istnieje   możliwość   materiałów   dakronowych   jak   i   z   PCV.   Do   wykonania   usługi   potrzebujemy   elektrycznych i tym podobnych przeszkód. Pierwsza godzina 2000 zł brutto, każda następna rozpoczęta godzina 1800zł brutto - koszty dotyczą pracy balonu od momentu postawienia go do pionu.
ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG. GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM!
Otwórz się na piękne widoki otaczającej przyrody widziane z kilkuset metrów wysokości! Wybierz lokalizację i ciesz się pięknem niezapomnianych widoków! Spośród   firm   oferujących   loty   balonem,   nasza   wyróżnia   się   doskonałym   godzin   wylatanych   na   największych   balonach   na   świecie,   gwarantują,   że   Zajmujemy się organizacją kompletnych eventów balonowych (noclegi, wyżywienie, sale konferencyjne, sale szkoleniowe).