AKTYWNY WYPOCZYNEK mazuryadventure@gmail.com  +48 513 123 656
Rejs jachtem żaglowym ze sternikiem 
cena od 370 zł  w zależności od typu jachtu

Jeżeli do tej pory nie mieli Państwo możliwości sprawdzenia swoich sił w żeglarstwie, to zapraszamy na nasze rejsy jachtem. Nowicjuszom zapewnimy bezpieczną i ekscytującą podróż po mazurskich jeziorach, a doświadczonym żeglarzom gwarantujemy niezapomniane chwile.

Realizujemy rejsy jachtem na Mazurach Południowych i Północnych (Jez. Nidzkie,Mikołajskie, Jez. Śniardwy, Bełdany, Tałty, itd.). W zależności od Państwa upodobań i wolnego czasu realizujemy rejsy całodniowe lub kilkugodzinne.

Nasi sternicy to wykwalifikowani i doświadczeni żeglarze. W kadrze Mazury Adventure są osoby, które od wielu lat posiadają patenty żeglarskie. Najważniejsze jest jednak to, że są to mili, zaufani i odpowiedzialni ludzie. Podczas rejsów to oni wykonują wszystkie konieczne czynności związane z obsługą jachtu, a Państwo delektują się odpoczynkiem i piękną pogodą. Jednak jeżeli będą Państwo mieli ochotę przejąć ster i samodzielnie poprowadzić łódź, to chętnie oddamy ją w Wasze ręce.

Dysponujemy jachtami typu: TANGO 730 sport, Antilla 27,Sasanka 660, Tes 678. Każda z żaglówek wyposażona jest w kamizelki ratunkowe dla dzieci i dorosłych, koło ratunkowe, silnik oraz konieczny dodatkowy osprzęt.

Jachty przycumowane są w porcie Pod Dębem w Rucianem –Nidzie, który w 2014 roku otrzymał miano Najpiękniejszej Mariny w Polsce. Mają Państwo pewność spokoju i piękna natury, które gwarantują strefa ciszy oraz Rezerwat Przyrody Jezioro Nidzkie.

AKTYWNY WYPOCZYNEK mazuryadventure@gmail.com  +48 513 123 656
Jeżeli   do   tej   pory   nie   mieli   Państwo   możliwości   sprawdzenia   żeglarstwie,   to   zapraszamy   do   wypróbowania   naszej   oferty.   Nowicjuszom   bezpieczną   i   ekscytującą   podróż   po   mazurskich   jeziorach,   a   doświadczonym   gwarantujemy niezapomniane chwile.
Rejs jachtem żaglowym ze sternikiem
cena od 370 zł  w zależności od typu jachtu